AuctionFinder
AuctionFinder

PROBLEM ALLEGRO PRZEDZIAŁ CENA ORAZ KATEGORIA

BEST AND MOST WANTED AUTOMATE AUCTION SEARCHERDOWNLOAD AUCTIONFINDER NOW
USER QUERY REPLY ADD NEW QUERY BACKT TO HELP CENTER
1
Problem Allegro przedział cena oraz kategoria
2021-01-25 21:25:58  •  Ferdus  •  84.17.55.74
Witam,
Jak szukać w danej kategorii np. dyski ?, proszę spróbować wyszukać np. dysku 500GB w jakimś przedziale cenowym ... nie wykonalne, próbowałem z różnymi parametrami (bazując na tych z allegro i programu) 2 godziny i nic :/.

Już mniejsza o kategorie, jak ustawić np. frazę dysk 500gb w określonym przedziale cenowym ? (próbowałem parametrów z allegro i programu mieszając kombinując nawet sprawdziłem dla pewności na drugim komputerze i poległem).

Teraz widzę że nawet na pojedynczej frazie np. ST1000LM049 wysypuje się, ale po wpisaniu Seagate BarraCuda Pro już działa poprawnie wyszukiwanie.
Advertisement
2
2021-01-26 00:18:55  •  admin
Proszę o przesłanie skryptu (plik ->zapisz jako) na adres e-mail z dotacji.
REPLY
Name:*
Description:*
E-mail to send the response:
Enter result:*
  
* fields required
SEND
ADD NEW QUERY BACKT TO HELP CENTER
auction finder auctionfinder allegro app allegro automate allegro automate app allegro automate program allegro program app to find auction auction app auction finder auctionfinder auto auction finder automate auctions finder automate find auction best auto auction finder ebay app ebay program mobile.de app mobile.de automate mobile.de program olx app olx automate olx program otomoto program program for auction auction monitor automatyczne wyszukiwanie aukcji na allegro automatyczne wyszukiwanie aukcji na olx automatyczne wyszukiwanie aukcji na mobile.de automatyczne wyszukiwanie aukcji na ebay automatyczny monitoring aukcji monitor aukcji
© AuctionFinder 2021   •   auctionfinder.eu   •   All rights reserved